Põhjaiirlased asusid seejuures veerand tundi enne lõppu Josh Magennise väravast juhtima, kuid Memphis Depay suutis viis minutit hiljem viigistada. Hollandlaste võidu vormistas 92. minutil Luuk de Jong, kolm minutit hiljem lõi Depay 3:1.

Nii Hollandil, Saksamaal kui Põhja-Iirimaal on nüüd võrdselt 12 punkti, kusjuures kahel esimesel on üks mäng vähem peetud.

Kehvasti käib jätkuvalt Läti koondise käsi. Meie lõunanaabrid kaotasid täna koduväljakul Poolale 0:3 ja jätkavad punktita, olles seitsme mänguga löönud vaid ühe värava. G-alagrupi liidermeeskonna Poola viis juba esimese veerandtunniga 2:0 juhtima Robert Lewandowski, kes vormistas teisel poolajal ka kübaratriki. Läti väravate vahe on nüüd 1:24.

I-grupis lähevad Belgia ja Venemaa oma teed. Belglased purustasid täna San Marino 9:0, venelased nahutasid Šotimaad 4:0.