Gibraltar jäi iirlastele alla koduväljakul. D-alagrupi kohtumises lõi matši ainsa värava Burnley poolkaitsja Jeff Hendrick, kes oli täpne 49. minutil.

Teises D-alagrupi kohtumises alistas Šveits võõrsil 2:0 Gruusia. Viienda meeskonnana kuulub sellesse alagruppi Taani, kellel on avamäng veel pidamata.

F-alagrupis tundis võidurõõmu Rootsi, kui koduväljakul alistati 2:1 Rumeenia. Rootsi asus 33. minutil Robin Quaisoni tabamusest juhtima. 40. minutil suurendas rootslaste eduseisu Viktor Claesson. 58. minutil lõi Rumeenia poolelt ühe värava tagasi Claudiu Andrei Keserü.

Teises samal ajal toimunud F-alagrupi mängus alistas Malta koduväljakul 2:1 Fääri saared. F-alagruppi kuuluvad veel Hispaania ja Norra, kes ei ole oma esimest matši seni pidanud.