Detailid kuulsa jalgpalluri elu nõudnud autoavariist: kiirus võis olla üle 230 km/h, auto põles maani maha

 (18)
Detailid kuulsa jalgpalluri elu nõudnud autoavariist: kiirus võis olla üle 230 km/h, auto põles maani maha
Reyese Mercedes põles sündmuspaigal mahaFoto: Jon Nasca, Reuters/Scanpix

Laupäeval šokeeris jalgpallimaailma teade sellest, et endine Hispaania koondislane ning mitmetes tippklubides mänginud äär Jose Antonio Reyes on kõiges 35-aastaselt autoavariis hukkunud. Nüüd on Hispaania meedias saatusliku õnnetuse kohta tulnud välja uusi detaile.

Reyes sõitis oma Mercedes Brabus S550 roolis, kaasreisijatena olid autos tema nõbud Jonathan Reyes ja Juan Manuel Calderon. 23-aastane Jonathan Reyes hukkus sarnaselt vutimehele sündmuspaigal, Calderon viidi aga üliraskete vigastustega haiglasse - väidetavalt on tema kehast 60 protsenti põletusi saanud.

Avarii juhtus Sevilla lähistel laupäeva hommikul kell 11.45, kui Reyes Mercedese üle kontrolli kaotas ning see väga suurel kiirusel teelt välja paiskus ja seejärel põlema süttis. Väljaande Mundo Deportivo väitel oli Reyese auto kiiruseks avarii hetkel lausa 237 km/h, kusjuures politsei kahtlustab, et juhitavuse kaotamise võis põhjustada lõhkenud rehv - väidetavalt ei olnud Reyes selle autoga mitu kuud sõitnud ning vahepeal oli üks rehvidest pisut tühjaks läinud, suure kiiruse juures oli see aga lihtsalt lõhkenud.

Futboliit (talgpall)