Cristiano Ronaldo salajased käigud koroonaviiruse karantiini ajal tõid talle pahanduse kaela

 (12)
Cristiano Ronaldo.
Cristiano Ronaldo.Foto: ERIC GAILLARD, Reuters/Scanpix

Sarnaselt mitmele teisele riigile on ka Portugalis kehtestatud inimestele liikumispiirangud. Tundub, et kohati need aga ei kehti. Viimati astus neist üle Torino Juventuse vutiklubi tähtmängija Cristiano Ronaldo.

Ronaldo asus trenni tegema kodusaare Madeira suurimal staadionil, mis kuulub CD Nacional meeskonnale. Loomulikult kutsus Ronaldo selline käitumine esile inimeste pahameele. Sõna võtsid isegi kohalikud poliitikud, kelle sõnul ei ole Ronaldole mingit eriluba eraldatud.

Madeira saare tervisesekretär Pedro Ramos sõnas, et Ronaldole ei ole staadionil treenimiseks eraldi luba antud.

Viimased kuu aega Madeiral veetnud Ronaldo vahetas hiljuti saarel elukohta. Vutiäss lahkus privaatsuse nimel oma seitsmekorruselisest villast ning kolis sünnikodule lähemal asuvasse majja.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)