Cristiano Ronaldo: kohtunikud, kaitske mind!

 (61)
Portugal's striker Cristiano Ronaldo reacts after falling on ground  during the Group G first round 2010 World Cup football match Ivory Coast vs Portugal on June 15, 2010 at Nelson Mandela Bay stadium in Port Elizabeth. NO PUSH TO MOBILE / MOBILE USE SOLE
AFP/Scanpix

Portugali koondis jätkab oma rahulolematuse tujus ning nende superstaari Cristiano Ronaldo sõnul peaks kohtunikud teda kaitsma.

Ronaldo sai eilses 0:0 viigis Elevandiluuranniku vastu kollase kaardi kui vastaste kaitsja Guy Demeliga paar ägedamat sõna vahetas, vahendab Soccernet.ee

"Kohtunikud peaks osavaid mängijaid kaitsma kui nende vastu vigu tehakse," ei jäänud Ronaldo The Sun'iga rääkides eilsete kohtunikega rahule.

"Üks nende mängijatest tegi minu vastu vea ja mina sain selle eest kollase. Ma ei saa aru. Kui ma lähen üksi kolme nende mängija vastu, siis pole aus minule kaarti anda. Mõnikord on see minu jaoks väga raske, sest kohtunikud annavad vigu kuna nad arvavad, et ma sukeldun," lisas ta.

Portugali peatreener Queiroz nõustus oma tähega: "Nad ei kaitse enam talendikaid jalgpallureid. Elevandiluurannik kasutas paar korda karme meetmeid. Ronaldo oli halva otsuse ohver."

Futboliit (talgpall)