Cristiano Ronaldo ja Juventus väldivad Ronaldo vägistamisskandaali tõttu USA-sse minekut?

 (18)
Cristiano Ronaldo ja Juventus väldivad Ronaldo vägistamisskandaali tõttu USA-sse minekut?
Cristiano RonaldoFoto: Jonathan Moscrop, Sportimage/PA Images/Scanpix

Igal suvel toimuva rahvusvahelise jalgpalli sõprusturniiri International Champions Cupi (ICC) korraldajad otsustasid koos Torino Juventuse ametnikega et Juventus peab oma kohtumised Ameerika Ühendriikide asemele Aasias, et vältida Ronaldo vahi alla võtmist võimude poolt seoses vägistamissüüdistustega, vahendab New York Times.

ICC turniiri kohtumisi peetakse nii USA-s kui Aasias. Juventus on tänavu üks suurklubidest koos Manchester Unitedi ja Tottenham Hotspuriga, kes peab matšid Aasias. Timesi andmetel võib Juventuse käik olla seotud möödunud sügisel vägistamisskandaali sattunud Cristiano Ronaldoga.

ICC korraldusmeeskonnale lähedal seisvad allikad avaldasid Timesile, et Ronaldo skandaal mängis rolli Juventuse suvise mängugraafiku koostamisel. Juventuse esindaja kommenteeris olukorda, öeldes, et oli normaalne muutus mängida tänavu Aasias, sest viimased aastad sai veedetud USA-s.

Ronaldo sattus skandaali möödunud aasta septembris, kui ameeriklanna Kathryn Mayorga süüdistas pallurit selles, et ühel saatuslikul 2009. aasta öösel seksis Ronaldo Mayorgaga vastu naise tahtmist. Saksa ajalehe Der Spiegel väitis enda käsutuses olevate tõendite toel, et Ronaldo maksis kokkuleppe kohaselt Mayorgale 375 000 eurot, et ta juhtunust vaikiks. Ronaldo ise on kõiki süüdistusi eitanud.

Las Vegase politsei on alustanud 2009. aastal juhtunu osas taas uurimist.

Futboliit (talgpall)