Kodumeeskond lõi oma esimese värava juba 14. minutil, mil täpne oli di Carmine. Kõigest 12 minutit hiljem duubeldas see sama mees juba teist korda Cagliari võrku. 26. minutiks oli seis juba 2:0 Hellas Verona kasuks.

Lootuskiir hakkas Klavani koduklubile paistma 35. minutil, mil Borini ja Rog põrkasid valusalt jalgadega kokku, millepeale kohtunik näitas Borinile punast kaarti, Hellas Verona jätkas kümnekesi. Kõigest loetud hetked hiljem 43. minutil lõi Simeone Cagliarile esimese värava, seis 1:2.

Asjad hakkasid küll vaikselt sujuma, kuid viigiväravat lüüa ei suudetud. 70. minutil teenis Cagliari mees Cigarini endale teise kollase ning mõlemad meeskonnad jätkasid kümnekesi lõpuni.

Ragnar Klavan eile platsile ei saanud.

Sardiinia esiklubi on nüüd Serie A tabelis 12. real ja peab hetkevormi arvestades hakkama vaatama pigem selja taha. Seitsme punkti kaugusel on nii kuues kui ka 18. koht. Cagliari järgmine mäng toimub järgmisel nädalal Eesti noortekoondislase Georgi Tunjovi koduklubi SPAL-i vastu.

Hellas Verona - Cagliari 2:1 (2:1)