Nigeeria läks kohtumist juhtima 35. minutil, kui täpne oli Joe Aribo. Nigeerlaste 1:0 juhtimisel ka poolaeg lõppes.

Teise poolaja alguses tõi Casemiro tabamus tabloole viiginumbrid. Kuigi palli valdamise protsent oli 68-32 ja pealelöögid 12:7 Brasiilia kasuks, siis valitsev Copa America võitja rohkem väravaid lüüa ei suutnud ning kohtumine lõppes viigiga.

Brasiiliat tabas kohtumise alguses ka valus hoop, kui vigastada sai ründetäht Neymar. Vasakut tagareit vigastanud Neymar vahetati välja juba 12. minutil. Potentsiaalse vigastuspausi pikkus veel teada pole.

Ühtlasi tähendas viik, et Brasiilia pole saanud võitu kirja neljas kohtumises järjest. Neljast sügisel toimunud sõpruskohtumisest on neil ette näidata kolm viiki ja üks kaotus.