Bayern läks juhtima juba 16. minutil, värava lõi David Alaba. Kaheksa minutit hiljem suurendas eduseisu Serge Gnabry. 59. minutil oli täpne ka Robert Lewandowski, kes lõi sel hooajal juba 50. värava. 89. minutil tuli Lewanowskile ka hooaja 51. tabamus.

Leverkuseni väravate autoriks olid 63. minutil Sven Bender ja 90.+4. minutil penaltist Kai Havertz.

Bayern on nüüd Saksamaa karikavõitjaks tulnud 20 korral. Teist kohta hoiab selles arvestuses Bremeni Werder kuue karikavõiduga.

Bayern on tuli tänavu ka Saksamaa Bundesliga meistriks. UEFA Meistrite liigas on neil samuti kõik võimalused olemas, sest kaheksandikfinaali esimeses mängus oldi võõrsil 3:0 üle Londoni Chelsea'st. Kordusmatš peetakse kas 7. või 8. augustil.