Barcelona on itaallase eest valmis maksma uskumatu summa


Barcelona on itaallase eest valmis maksma uskumatu summa
Silvia & Sergio / Splash News/ Vida Press

FC Barcelona on järjekordne jalgpalliklubi, kes see suvi on nõus käima tähtmängijate eest välja ulmelisi summasi. Hispaania ajalehe Mundo Deportivo andmetel on suurklubi võtnud sihikule Marco Verrati, kes võib maksma minna lausa 70 miljonit eurot.

PSG ridades mängivast poolkaitsjast saaks läbi aegade kalliduselt teine Barcelona mängija. Tema hinnalipikust rohkem on klubi maksnud ainult Luis Suareze ees, kes soetati 83 miljoniga 2014. aastal. Verrati leping prantsuse klubiga kehtib aastani 2021, kuid mängija on teada andnud, et ei soovi enam tiimis jätkata.

Kuid arvatvasti ei jää suurost hispaanlaste ainukeseks täienduseks sel suvel. 12 miljoni eest üritatakse tagasi meelitada ka klubi kasvandiku Gerard Deulogeud, kes kuulub küll Evertonile aga oli eelmine hooaeg laenul AC Milanis.

Kaitset tahetakse täiendada ka teise klubi kasvandiku Hector Belleriniga, kes juba aastaid Londoni Arsenali ridades on. Kuigi Inglismaa suurklubi pole nõus hispaanlsasest loobuda, siis võivad nad olla valmis tehinguks, mis tooks nende Bellerini asemel nende ridadesse Rafinha.

Futboliit (talgpall)