Avaldati detailid Prantsuse koondise väravavahi vahistamisest, Tottenham on Londoni politsei peale maruvihane

 (11)
Avaldati detailid Prantsuse koondise väravavahi vahistamisest, Tottenham on Londoni politsei peale maruvihane
Hugo LlorisFoto: ERIC GAILLARD, Reuters/Scanpix

Öösel vastu reedet Londonis purjus peaga autoroolist tabatud Tottenham Hotspuri ja Prantsuse jalgpallikoondise väravavaht Hugo Lloris pidi pärast tema vahistamist politseijaoskonnas ligi seitse tundi ootama, enne kui vabadusse pääses.

Selliste andmetega on välja tulnud Inglise väljaanne Daily Mail, kelle teatel oli Lloris neljapäeva õhtul Londonis koos kaasmaalaste Olivier Giroud' ja Laurent Koscielnyga väljas käinud, enne kui ta kell 2.20 öösel politsei poolt kinni peeti.

Pärast vahistamist pidi 150 000 naela nädalas teeniv Lloris politseijaoskonnas seitse tundi ootama, enne kui talle ametlik süüdistus esitati ning mees kautsjoni vastu vabastati. Kohtu ette astub Lloris septembris.

Politsei säärase käitumise peale on äärmiselt pahane Lloris' tööandja Tottenham Hotspur, kes valmistub esmaspäevaseks Premier League'i suurmänguks Manchester Unitediga. Alles kell 11 hommikul koju jõudnud Lloris jäi seetõttu tähtsalt treeningult eemale.

Seotud lood:

Kuigi Lloris võib vabalt esmaspäeval platsile joosta, mõtleb Tottenhami peatreener Mauricio Pochettino ka selle peale, kas prantslasest maailmameistrilt kaptenipael ära võtta.

Lloris ise võttis eile sotsiaalmeedias kogu vastutuse enda pelae ning kahetses juhtunut.

Futboliit (talgpall)