Ameerika advokaat tegeleb juba nelja Ronaldot süüdistava naise juhtumiga

 (55)
Ameerika advokaat tegeleb juba nelja Ronaldot süüdistava naise juhtumiga
Ronaldo ja Mayorga (keskel) 2009. aasta juunis Las Vegase ööklubis.Foto: AP/SCANPIX

Cristiano Ronaldot vägistamises süüdistava ameeriklanna Kathryn Mayorga advokaat avaldas ajalehe The Sun veergudel, et tema poole on pöördunud veel kolm naist, keda Portugali ründeäss on väidetavalt väärkohelnud.

Kõik kolm naist said 2009. aastal enda väitel Ronaldolt vaikimise eest suurema summa raha. Pole siiski avaldatud, kas kõik need episoodid kuuluvad seksuaalse väärkohtlemise valdkonda.

Vägistamissüüdistusega on kolmest naistest välja tulnud vaid üks, kes väidab, et Ronaldo vägistas teda pärast pidu. Teine naine ütleb, et "Ronaldo tegi talle haiget" ning kolmanda sõnul sõlmis ta Ronaldoga salajase kokkuleppe, mille kohaselt ei tohtinud nende vahel juhtunu kunagi avalikuks saada. Nagu ka Mayorga puhul, keda Ronaldo väidetavalt 2009. aastal Las Vegases vägistas.

Eelmisel nädalal Mayorga advokaadi poolt USA kohtusse antud paberid sisaldavad ka ühte juhtumit aastast 2010., kui Ronaldo maksis Itaalias seksi eest 17-aastasele ööklubi tantsijannale Karima El Mahrougile. Itaalias on seks lubatud alates 14. eluaastast, kuid alla 18-aastaselt seksi ostmine on kriminaalkuritegu.

Karima El Mahroug oli 2013. aastal seotud ka Silvio Berlusconi skandaaliga. Foto: REUTERS/SCANPIX
Seotud lood:

Ronaldo vägistamisskandaali arutas ka Delfi jalgpallipodcast "Futboliit" (alates 30:00):

Futboliit (talgpall)