Lodzis toimunud finaalis jäi Ukraina kiirelt kaotusseisu, kui videokohtuniku abil määrati juba viiendal minutil Lõuna-Korea kasuks penalti. Penalti realiseeris Lee Kangin. Poolaeg lõppes siiski 1:1 viigiseisul, sest 34. minutil oli täpne Vladislav Suprjaga.

19-aastane Kiievi Dünamo ründaja Suprjaga viis 52. minutil ukrainlased juhtima. Ukrainale kindlustas nende ajaloo esimese jalgpalli U20 maailmameistritiitli Giorgi Tsitaishvili värav 89. minutil.

Teel finaali võidutses Ukraina alagrupis, kus vastasteks olid USA, Nigeeria ja Katar. Kaheksandikfinaalis alistati Panama 4:1, veerandfinaalis 1:0 Kolumbia ja poolfinaalis saadi samuti 1:0 võit Itaalia üle.

Ukraina on 11. erinev U20 jalgpalli maailmameister. Tänavuse aasta turniir toimus 22. korda.