Ajakirjanikule kallale läinud Barcelona poolkaitsja lõpetas koondisekarjääri

 (16)
Ajakirjanikule kallale läinud Barcelona poolkaitsja lõpetas koondisekarjääri
Arda TuranBagu Blanco/BPI/REX/Vida Press

Türgi jalgpallikoondise kapten Arda Turan teatas ootamatult koondisekarjääri lõpetamisest, sest haaras eile õhtul ajakirjanikul kõrist.

Intsident juhtus vahetult enne seda, kui koondis oli alustamas reisi Makedoonia pealinnast Skopjest Sloveeniasse. Jalgpallur oli äkiliselt ägestunud ning hetke pärast rünnanud ja läbi sõimanud Millyeti ajalehe spordireporter Bilal Meseti. Kohalviibinute sõnul pidi mehed lahutama Turani tiimikaaslased.

Väidetavalt ei sobinud Barcelona ridadesse kuuluvale poolkaitsjale ajakirjaniku 2016. aasta EM-finaalturniiri ajal kirjutatud artikel, mis rääkis Turani ja koondise ametnike erimeelsustest.

Enne otsust koondisekarjäär lõpetada kõrvaldati Turan koondise treeninglaagrist. "Ma ei kahetse midagi. Olin enda arust üsna rahulik. Aga olen alati öelnud, et kui Te väga tahate, siis tõmbun koondisest tagasi," ütles ta täna Sloveenias toimunud pressikonverentsil, kus ta teatas oma lõplikust otsusest.

Veel ei ole teada, kuidas Turani käitumisele reageerib tema koduklubi Barcelona, kus ta on mänginud aastast 2015. Enne mängis ta neli aastat Madridi Atleticos.

Futboliit (talgpall)