Plateau United Feeders võitis Akurba FCd 79:0, Police Machine FC alistas Bubayaro FC 67:0, teatab BBC Sport. Kõik neli klubi said alaliidult kümneaastase tegutsemiskeelu, mängu vilistanud kohtunikud eluaegse tegutsemiskeelu.

Plateau United Feeders ja Police Machine läksid neljanda liiga viimase vooru mängule liidritena võrdsete punktide juures. Pääsu kõrgemasse divisjoni oleks taganud meeskond, kes oleks viimases voorus saanud suuremaskoorilise võidu.

Feeders lõi oma 79-st väravast koguni 72 teisel poolajal, Police Machine`i 67-st väravast sündisid teisel poolajal 61. Mängude tulemusena oleks pidanud pääsu järgmisse divisjoni tagama Feeders, kuid Nigeeria jalgpalliliit tühistas matšide tulemused ilmselge kokkuleppemängude kahtluse tõttu.