57 minutit Soome vastu mänginud Prantsuse ründaja andis positiivse koroonaproovi


57 minutit Soome vastu mänginud Prantsuse ründaja andis positiivse koroonaproovi
Wissam Ben Yedder (nr 18) ja Soome poolkaitsja Rasmus Schüller.Foto: imago images/Scanpix

Prantsusmaa jalgpallikoondise ründaja Wissam Ben Yedder andis pärast kolmapäevast maavõistlust Soomega positiivse koroonaviiruse proovi.

Monaco klubi mängijat teavitati positiivseks osutunud testist neljapäeval. Prantsuse jalgpalliliit teatas pressiteates, et Ben Yedder ei osalenud neljapäeva pärastlõunal Stade de France'il toimunud treeningul ning ta pandi isolatsiooni.

Ben Yedder jääb seega eemale laupäeva õhtul Lissabonis toimuvast kohtumisest Portugali vastu ning vaatab kõrvalt ka teisipäevast Saint-Denis's peetavat mängu Rootsiga.

Uut mängijat Prantsusmaa koondis Ben Yedderi asemele koosseisu kutsuda ei plaani.

Ben Yedder mängis kolmapäeval Stade de France'il Soome vastu 57 minutit ning lahkus siis vahetuspingile. Yle.fi kirjutab, et Soome koondis on Ben Yedderi nakatumisest teadlik ning kõiki mängijaid testitakse reede hommikul Sofias, kus nad oleks pidanud proovid andma niikunii.

Soome mängib pühapäeval Rahvuste liiga raames Bulgaariaga ning tuleval kolmapäeval Walesiga. Mõlemad kohtumised peavad meie põhjanaabrid võõrsil.

Soome võitis maavõistluse Prantsusmaa vastu 28. ja 31. minuti väravatest 2:0. Skoori avas Inglise esiliigaklubi Brenfordi ründaja Marcus Forss. Kolm minutit hiljem pani palli võrku Küprosel klubivutti mängiv poolkaitsja Onni Valakari.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)