20-aastane Chelsea talent püstitas Inglismaa koondise antirekordi


20-aastane Chelsea talent püstitas Inglismaa koondise antirekordi
Foto: PA Wire/Scanpix

Inglismaa jalgpallikoondis kaotas eile Rahvuste liigas 0:1 Taanile. Suuresti oli selles süüdi 32. minuti Harry Maguire'i punane kaart, kuid pärast lõpuvilet eemaldati mängust ka 20-aastane kaitsja Reece James, kes kohtunikule oma rahulolematust demonstreeris.

Londoni Chelsea mängijast Jamesist sai esimene Inglismaa koondise mängija, kes on eemaldamise teeninud oma algkoosseisu debüüdil, kirjutab Goal.com.

Ühtlasi on Inglismaa koondis nüüd esimest korda teeninud kolm punast kaarti ühe kalendriaasta jooksul (OptaJoe). Neist kolmest esimese punase kaardi teenis Inglismaa 5. septembril võõrsil Islandi vastu, kui mängust eemaldati paremkaitsja Kyle Walker.

Wembley staadionil nähtud ainsa värava lõi Christian Eriksen 35. minutil pärast Maguire'i punast kaarti.

Nelja vooru järel juhib A-divisjoni 2. gruppi 9 punkti kogunud Belgia, Taani ja Inglismaa on mõlemad 7 punkti peal. Kõik neli mängu on kaotanud Island, kes kaotas eile kodus 1:2 Belgiale.

Reece James teenis paremkaitsjana algkoosseisu koha enne Liverpooli äärekaitsjat Trent Alexander-Arnoldit, kes oli avavilest peale väljakul, kui Inglismaa võitis pühapäeval 2:1 Belgiat.

Futboliit (talgpall)