Zlatan Ibrahimović vabandas rumaluse tõttu Unitedi fännide ees

 (1)
SOCCER-ENGLAND-SWA-MUN/
Zlatan Ibrahimović korjas mängus Swanseaga tarbetu hoiatuskaardiFoto: REBECCA NADEN, REUTERS

Manchester Unitedi tähtründaja Zlatan Ibrahimović esines pärast 3:1 võidumängu Swansea City üle Unitedi fännide ees vabandusega.

Swanseale kaks väravat löönud rootslane korjas samas mängus oma Premier League'i hooaja viienda kollase kaardi, mis jätab ta järgmisest mängust kõrvale. Pärast koondistepausi on Unitedi vastaseks 19. novembri kohtumises aga ei keegi muu kui suur rivaal Arsenal - seega ei saa Ibrahimović suures matšis kaasa lüüa.

"Teate, mis? Iga kord, kui üritan vähegi jõulisemalt taklama minna, saan kollase kaardi. Ma ei tea, kuidas kohtunik seda mulle selgitas, sest olin selleks hetkeks väsinud ning ei kuulnud, mida ta mulle täpselt ütles," rääkis 35-aastane ründetuus klubi pressiteenistusele.

"Nii need asjad juba on. Inglismaal on jalgpall karm ja füüsiline, ma pean sellega leppima ja olema professionaalne. Ma vabandan, et järgmisest mängust eemale pean jääma. See on kohtumine, milles oleksin kindlasti tahtnud mängida. Nüüd pean usaldama oma meeskonnakaaslasi - tean, et nad suudavad ka ilma minuta hakkama saada."

Futboliit (talgpall)