Watford jättis kolm eriolukorra reegleid rikkunud mängijat koosseisust välja


Watford jättis kolm eriolukorra reegleid rikkunud mängijat koosseisust välja
Andre GrayPA Wire/PA Images/Scanpix

Watfordi jalgpalliklubi karistas kolme mängijat, Andre Grayd, Nathaniel Dhalobah'd ja Domingos Quinad sotsiaalse distantseerumise reeglite rikkumise eest tänase mängu eel Southamptoniga koosseisust eemaldamisega.

Inglise kõrgliigaklubi sõnul tehti seda teiste mängijate ja abipersonali kaitsmiseks.

Gray sai reedel 29-aastaseks ning korraldas kodus peo, milles osales väidetavalt ligi 20 inimest. Gray jagab korterit oma kihlatu, tüdrukutebändi Little Mix laulja Leigh-Anne Pinnockiga (28).

Suurbritannia valitsuse eriolukorra reeglid lubavad aedades ja parkides koguneda kuuel inimesel, kui teineteisega hoitakse kahemeetrist vahet.

Watfordi ametnikud said juhtunust haisu ninna sotsiaalmeediasse postitatud piltide pärast. Kõik fotod ja videod on nüüdseks muidugi kustutatud. Seal oli näha, kuidas grupp sõpru mängivad väikesel tehisväljakul jalgpalli. Ühel neist oli esiplaanil ka Quina.

"Watford on teadlik sotsiaalmeedia postitustest, kus kaks meie mängijat eirasid isolatsioonireegleid. Klubi algatab selle kohta uurimise ning juhtkond räägib kõnealuste mängijatega toimunust. Edasisi kommentaare ei jagata," seisis Watfordi eilses pressiteates.

Futboliit (talgpall)