Kodumeeskond läks kohtumist juhtima juba 9. minutil, kui suurepärase kauglöögi lõi ristnurka belglasest poolkaitsja Radja Nainggolan. Võõrustajate 1:0 juhtimisel ka poolaeg lõppes.

Teisel poolajal Cagliari surve jätkus ning Nainggolan oli lähedal ka teisele tabamusele, aga tabas posti. Kodumeeskonda saatis edu 67. minutil, kui Paolo Farago saatis palli SPAL-i puuriluku Etrit Berisha selja taha. Eesti jalgpallikoondise kapten Klavan sekkus kohtumisse 82. minutil vahetusest.

Cagliarile oli see hooaja neljandaks võiduks. Kui hooaega alustati kahe kaotusega, siis seejärel on Sardiinia klubil ette näidata neli võitu ja kaks viiki. 14 punkti kogunud Cagliari paikneb tabelis viiendal kohal, jäädes viimasel Meistrite Liiga kohal paiknevast Napolist kahe silmaga maha.

Cagliari jaoks jätkub hooaeg järgmisel pühapäeval, kui külla sõidetakse Torino meeskonnale.