VIDEO | Päevad pole vennad: äsja Liverpooli kangelaseks tõusnud väravavaht tegi andestamatu prohmaka

 (7)
VIDEO | Päevad pole vennad: äsja Liverpooli kangelaseks tõusnud väravavaht tegi andestamatu prohmaka
Minu viga: Adrian tunnistab värava põhjustamises süüd.Foto: EPA/Scanpix

Liverpooli jalgpalliklubi varuväravavaht Adrian on võistkonnas olnud alla kahe nädala, aga 32-aastane hispaanlane on suutnud tekitada palju erinevaid emotsioone.

Kolmapäeva hilisõhtul kerkis Adrian Liverpooli kangelaseks, tõrjudes UEFA superkarika mängu penaltiseerias Londoni Chelsea otsustava 11 meetri karistuslöögi, aga eile tegi ta Inglismaa liigas Southamptoni vastu suure prohamaka.

82. minutil ei suutnud ta oma värava lähedal keskkaitsjatele korralikku söötu mängida ja pall jõudis ootamatult hoopis vastaste ründaja Danny Ingsi jalale, kes palli kiirelt raamide vahele lükkas.

Liverpool võitis küll mängu 2:1, aga klubi poolehoidjad hakkasid hiirelt võrdlust tooma sakslase Loris Kariusega, kes sai kurikuulsaks 2018. aasta Meistrite liiga finaalis tehtud mitme eksimuse tõttu.

Liverpooli põhiväravavaht Alisson Becker taastub sääremarjatraumast ja peaks naasma paari nädala jooksul. Enne mängu oli kahtluse all ka Adriani tervis, sest superkarika võitu tähistades vigastas üks fänn tema hüppeliigest.

Futboliit (talgpall)