Mängule tegi kiire ja imeilusa alguse juba neljandal minutil Unitedi paremkaitsja Antonio Valencia, kes põrutas karistusala joonelt võrku tõelise kaunitarvärava.

1:0 seis püsis mängus väga pikalt, kuid kohtumise lõpus vajus Everton ära: Henrikh Mkhitarjan tegi skoori 84., Romelu Lukaku 89. ning Anthony Martial penaltipunktilt 90+2. minutil.

Kohtumine oli tõeliselt emotsionaalne Wayne Rooney jaoks, kes alustas Evertoni algrivistuses ning tegi esimest korda üle väga pika aja kaasa kohtumises Manchester Unitedi vastu. Kahvatu esituse järel vahetati ta kümmekond minutit enne lõppu välja, Unitedi kodupublik tänas teda aga püstiste ovatsioonidega.

Tabelis tõusis United koos linnarivaali Cityga esikohta jagama: mõlemal tiimil on viie vooru järel kirjas 13 punkti väravate vahega 16:2.