Arsenal pääses 26. minutil Shkodran Mustafi väravast juhtima, kuid juba neli minutit hiljem Anthony Martial viigistas. Teise poolaja keskel kordus sama stsenaarium, kui Alexandre Lacazette viis esmalt Arsenali ette, kuid vaid minut hiljem seadis Jesse Lingard jalule viigi. Tulemusega 2:2 kohtumine lõppeski.

Järjekordse pettumuse osaliseks saanud Jose Mourinho hoolealused jätkavad 8. kohal ning jäävad liider Manchester Cityst maha juba 18 punktiga. Arsenali uus peatreener Unai Emery võib samas viigiga igati rahul olla, sest tema klubi kaotusteta seeria venis juba 13-mänguliseks.

Chelsea kaotas samal ajal kõrgliiga uustulnukale Wolverhamptonile eduseisust 1:2. Wolvesi kapteni Conor Coady omaväravale vastasid teise poolaja keskel kuueminutilise vahega Raul Jimenez ja Diogo Jota.

Liverpool alistas võõrsil Burnley 3:1 ja kindlustas oma teist kohta, Tottenham võitis kodupubliku ees Southamptoni samuti 3:1 ja tõusis kolmandaks. Liverpool jäi seejuures teise poolaja alguses kaotusseisu, kuid James Milneri, Roberto Firmino ja Xherdan Shaqiri väravad tagasid Jürgen Klopi hoolealustele hooaja 12. võidu.