Southampton, kes on koos tänase kohtumisega Premier League'is juba kümme mängu jutti võiduta püsinud, alustas matši suurepäraselt: 13. minutil viis kodumeeskonna juhtima Stuart Armstrong, 20. minutil virutas suurepärase karistuslöögi väravasse portugallane Cedric Soares.

United suutis täbarast olukorrast aga juba enne avapoolaja lõppu välja tulla: 33. minutil oli täpne Romelu Lukaku, 39. minutil suunas väravaesiselt nõtke puutega palli võrku Ander Herrera.

Lukaku jaoks oli sealjuures tegemist pika väravapõua lõpuga: viimati tegi Belgia koondise edurivimees klubi eest skoori 15. septembril.

Southampton tõusis tänu viigipunktile tabelis eelviimaselt kohalt 18. reale, United on endiselt seitsmes.

Ainsa teise suure meeskonnana oli täna võistlustules tabeliliider Manchester City, kes Bournemouthi koduplatsil kindlalt 3:1 alistas.