Vilemehed polnud oma ülesannete kõrgusel Manchester City - Arsenali kohtumises, kus kodumeeskond lõi 3:1 võidumängu viimase värava ilmselgest suluseisust.

Kevin de Bruyne viis City 19. minutil juhtima ja Sergio Agüero suurendas penaltist kodumeeskonna eduseisu 2:0-le. Arsenal vastas 65. minutil Alexandre Lacazette'i väravaga, kuid viiki majja lüüa ei suutnud. Lõppseisu vormistas Gabriel Jesus hoopis kombinatsiooni tulemusena, kus äärekohtunikul jäi märkamata, et sööt kaitseliini taha oli täiesti määrustevastane.

Vaata väravat!

Alles mõned päevad tagasi Meistrite liigas Madridi Reali nahutanud Tottenham sai raske 1:0 võidu liiga punase laterna Crystal Palace'i üle. Ainsa värava sepistas 64. minutil Heung-Min Son.

Valitsev meister Londoni Chelsea oli 1:0 parem Manchester Unitedist. Võõrustajate tabamuse eest hoolitses 55. minutil Alvaro Morata.

Draamat pakkus Evertoni ja Watfordi kohtumine, kus esimese 3:2 võiduvärav sündis esimesel üleminutil penaltist, mille realiseeris Leighton Baines. Watford oli võõrsil juhtima läinud 46. ja 64. minuti väravatest, Everton viigistanud 67. ja 74. minutil. 11. üleminutil oli Watfordil võimalus samuti penaltist seis taas viigistada, kuid Tom Cleverly saatis mänguvahendi vasakust postist mööda.