Liverpool domineeris selgelt kogu kohtumist ning pääseski esimesena mängu juhtima, kui 24. minutil oli täpne Sadio Mane. Veidi mängupildi vastaselt viigistas United üheksa minutit hiljem seisu. Romelu Lukaku saatis äärelt palli kasti, mida Liverpooli väravavaht Alisson Becker ei suutnud püüda ja kukutas otse Jesse Lingardi ette, kes palli võrku saatis.

1:1 viigiseisul esimene poolaeg lõppes. Teine poolaeg jätkus Liverpooli surve all, kuid Unitedi kaitse püsis. 70. minutil tõi Liverpooli peatreener Jürgen Klopp mängu muutuse, kui vahetas Naby Keita asemel väljakule Xherdan Shaqiri.

Kõigest kolm minutit hiljem lõi Šveitsi koondislane seisuks 2:1. 80. minutil lõi Shaqiri oma teise värava ning vormistas lõppseisuks 3:1.

Liverpooli üleolek Manchester Unitedi kajastus ka statistikas. Pallivaldamise protsent oli nende kasuks 64-36. Pealelöögid Liverpoolile 36:6, nurgalöögid 13:2.

Ühtlasi tõusis Liverpool võiduga uuesti Premier League'i liidriks. 45 punkti kogunud Liverpool edestab Manchester Cityt ühe silmaga. Kuuendal kohal asuv United jääb liidrist maha juba 19 punktiga.