Jürgen Kloppi hoolealused, kes kaotasid äsja Manchester Cityile 4:0, ei mänginud ka täna enda parimat mängu. Kohtumise avavärav teise poolaja 71. minutil oli statistika järgi alles nende teine löök raamidesse. Skoorijaks oli Mane, kes lahendas Naby Keita tsenderduse. Villal oli endal võimalus ka juhtima asuda, kui Liverpooli väravavaht tegi teise poolaja alguses imetõrje Anwar El Ghazi pommlöögile.

Mane värav tõmbas Aston Villa meestel selgelt mänguisu maha ning nad langesid järjest rohkem mängust välja. Täpselt enne kohtumise lõppu lõi äsja Liverpooliga pikaajalise lepingu allkirjastanud Curtis Jones oma koduklubile teise värava, mis tähistab ka noormehe esimest skoorimist Premier League´is.

Kaotuse tõttu jääb Aston Villa Inglismaa jalgpalli kõrgliiga punasesse tsooni, mille tagajärjel langetakse hooaja lõppedes tippseltskonnast välja.

Liverpoolil on praeguseks kogutud 89 punkti 33 mängust. Neil on veel võimalus alistada Manchester CIty 100 punkti rekord. Järele on jäänud viis mängu.