Külalised viis juhtima Sadio Mane, kes saatis 10. minutil palli Kasper Schmeicheli selja taha. Pausile mindi Liverpooli 2:0 eduseisus, kuna poolaja viimasel minutil oli täpne Brasiilia ründaja Roberto Firmino.

Leicesteri alžeerlasest ääreründaja Rachid Ghezzal vähendas kaotusseisu ühe värava peale, kui kasutas ära Liverpooli väravavahi Alisson Beckeri eksimuse. Nimelt otsustas Allison hakata oma kastis Leicesteri ründaja Iheanacho ees driblama, kuid kaotas palli üle kontrolli. Iheanacho söötis palli Ghezzalile, kes ei eksinud viie meetri joone pealt.

Rohkem väravaid kohtumises ei löödud ja Liverpoolile läks kirja 2:1 võit. Liverpool jätkab Premier League'is täiseduga, kui neljast mängust on kogutud 12 punkti. Leicester asub kuue punktiga seitsmendal kohal.