VIDEO | Liikumiskeeldu rikkunud jalgpallitäht arreteeriti ja pisteti trellide taha

 (14)
Nolberto Solano
Nolberto SolanoFoto: NORBERTO DUARTE, AFP/Scanpix

Endine Newcastle Unitedi jalgpallur Nolberto Solano arreteeriti kodumaal Limas, sest peruulane rikkus koroonaviiruse leviku tõkestamiseks kehtestatud liikumispiirangut.

Solano oli komandanditunni ajal läinud sõprade juurde külla, kus peeti pidu. Koos Newcastle`i eksjalgpalluriga vahistati ka tema endine koondisekaaslane Pablo Zegarra.

Politsei kutsusid kohale naabrid, keda häris väga valju muusika.

Hiljem, kui Solano politseijaoskonnast vabadusse lasti, jäi tal õigust ülegi. Eksjalgpallur teatas ajakirjanikele: "Ainus, mida ma tegin, oli, et läksin naabrite majja ja olin nendega koos. Olen seal korduvalt käinud. Politsei raiskas vaid enda aega."

45-aastane Solano töötab hetkel Peruu U23 jalgpallikoondise treenerina.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)