Arsenal oli kogu aeg tagaajaja osas. Kui 0:1 kaotuseisust suudeti veel välja tulla, siis Nottinghami kolmandale ja neljandale tabamusele, mis mõlemad sündisid 11-meetri karistuslöögist, neil enam vastust polnud. Seisul 1:3 lõi Danny Welbeck 79. minutil värava tagasi, aga lõppskoori vormistasid ikkagi väljakuperemehed ja seda 85. minutil. Kusjuures penalti tekitas paraja skandaali, kuna lööja libastus ja puudutas palli mõlema jalaga. See aga peaks reeglite kohaselt tähendama löögi kordamist.

Nottingham Foresti kasuks lõi kaks väravat ameeriklane Eric Lichaj, neist teine oli tõeliselt briljantne tabamus ristnurka. Nottingham pääses FA karikasarja kolmandast ringist kaugemale viimati 1996. aastal.

Arsenali peatreener Arsene Wenger jälgis kohtumist tribüünilt, kuna ta kannab kolmemängulist juhendamise keeldu.