Huddersfield läks võõrsil 6. ja 23. minuti väravatest 2:0 juhtima ning võis 33. minutist alates pool tundi nautida arvulist ülekaalu, sest otse punase kaardiga saadeti duširuumi Watfordi ründaja Troy Deeney.

Miks ainult pool tundi? Sest 61. minutil korjas endale teise kollase kaardi ka Huddesfieldi poolkaitsja Jonathan Hogg. 11 minutit varem oli belglane Laurent Depoitre löönud külaliste 3:0 värava. Watfordi ainsa tabamuse eest hoolitses Prantsuse poolkaitsja Abdoulaye Doucoure. Lõppskoori vormistas 89. minutil penaltist austraallane Aaron Mooy.

18 vooru järel on Watford tabelis 22 punktiga 9., ühe silma vähem teeninud Huddersfield 11. kohal.

Watford - Huddersfield tipphetked:

Kõige napima ehk 1:0 võidu said Londoni klubid Arsenal (4. koht) ja Chelsea (3.), kes alistasid vastavalt Newcastle Unitedi (18.) ja Southamptoni (12.). West Ham United (15.) oli võõrsil 3:0 parem Stoke City'st (17.).

Kell 19.30 alustasid heitlust liider Manchester City ja hetkel kuuendal positsioonil asuv Tottenham.

Vaata Arsenali iluväravat, mille lõi 23. minutil Saksamaa koondislane Mesut Özil!