Veel üks Inglismaa kõrgliigaklubi jalgpallur andis positiivse testi


Patrick Cutrone
Patrick CutroneFoto: Will Kilpatrick via www.imago-images.de/Scanpix

Premier League`is mängiva Wolverhampton Wanderersi jalgpalliklubi ründaja Patrick Cutrone koroonaviiruse testi tulemus osutus positiivseks.

Sellise informatsiooni edastas laupäeval Itaalia klubi Fiorentina, kus Cutrone hetkel laenulepingu alusel mängib. Itaallane liitus Fiorentinaga jaanuaris.

Lisaks Cutronele on Fiorentina mängijatest positiivse testi andnud Argentina jalgpallur German Pezzella, nakkus avastati ka meeskonna füsioterapeudil Stefano Daniellil.

Itaalias on COVID-19 viirus diagnoositud juba enam kui 12 000 inimesel, reedese seisuga on surnud 827 inimest.

Esimese Inglise klubi jalgpallurina andis positiivse testi Chelsea mängija Callum Hudson-Odoi. Haigestunud on ka Arsenali peatreener Mikel Arteta.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
Futboliit (talgpall)