City viis juhtima Raheem Sterling, kes suunas peaga palli külaliste väravavahi Hugo Llorisi selja taha. Loetud minutid hiljem viigistas Erik Lamela seisu. Poolajale pääses eduseisus siiski City, kui 35. minutil oli täpne Sergio Agüero.

Teise poolaja alguses suutis Lucas Moura nurgalöögist saadud tsenderduse peaga City väravasse saata, kusjuures brasiillane sekkus mängu vahetusest alles loetud sekundid varem. City aga pääses 92. minutil uuesti juhtima, kui täpne oli Gabriel Jesus. City mängijad jõudsid juba väravat tähistada, kui mängu sekkus videokohtunike süsteem VAR. Kuna VAR-i abil leiti, et väravale eelnenud olukorras mängis City mängija käega, tühistati Jesusi tabamus ja mäng lõppes 2:2 viigiseisul.

Kahe vooru järel jätkavad täiseduga Liverpool ja Arsenal, sama saavutuseni on võimalik veel jõuda Manchester Unitedil, kes peab oma teise vooru kohtumise esmaspäeval Wolverhampton Wanderersi vastu.