Kogu mängu kolme keskkaitsjaga - Klavan, Matip, Lovren - mänginud Liverpool tõi algkoosseisu kaks üllatusmeest, noored Trent Alexander-Arnoldi ja Ben Woodburni. Mitmete ründavate mängijate vigastuste tõttu oli eestlase tiimi avapoolaeg väga hapu ning kõige tipuks viis Jon Waltersi tabamus Stoke'i ka juhtima.

Teist kolmveerandtundi alustas Jürgen Klopp kohe kahe vahetusega, tuues noorte asemele mängu kergete terviseprobleemidega kimpus olnud Philippe Coutinho ja Roberto Firmino. Tegu oli kuldse käiguga - kaks brasiillast lõid poolaja keskel kahe minutiga kaks väravat ning tõid Liverpoolile magusa 2:1 võidu.

Eesti koondise kapten Klavan tegi kaasa kõik 90 minutit ning sai kirja ka kollase kaardi.