Päeva esimeses matšis läksid omavahel vastamisi Crystal Palace ja Leicester City. Külalised võtsid kolmanda järjestikuse võidu, alistades võõrustajad 2:0. Leicesteri viis juhtima Caglar Soyuncu, lõppseisu vormistas Jamie Vardy. Hooaja kümnenda värava löönud Vardy troonib ühtlasi suurimate väravaküttide edetabeli tipus.

Õhtuses kohtumises võõrustas Everton Tottenham Hotspuri. Kohtumist läks juhtima Tottenham, kui 63. minutil saatis palli Jordan Pickfordi selja taha Dele Alli.

Tottenhami jaoks läks olukord keeruliseks 79. minutil, kui jõhkra vea eest teenis punase kaardi Heung-min Son. Son põrkas kokku Andre Gomesiga, kes kukkus õnnetult parema jala peale. Poolkaitsjat tohterdasid arstid mitu minutit, enne, kui teda sai kanderaamil väljakult ära viia. Veel pole selge, kui tõsine portugallase vigastus on. Punase kaardi saanud Son oli ka ise juhtunust ehmunud ning lahkus riietusruumi pisarsilmil.

Kohtunik määras lõpuks kohtumisele 12 lisaminutit. Lisaminutid ja ülekaalus mängimise suutis Everton ära kasutada, kui seitsmendal lisaminutil tõi 1:1 viigiseisu tabloole Cenk Tosun. 1:1 viigiga kohtumine lõppes.

Neljandat mängu järjest võiduta jätkav Tottenham asub 13 punktiga 11. kohal. Kaks punkti vähem kogunud Everton paikneb 17. positsioonil. Kolmandal kohal jätkab heas hoos Leicester, Crystal Palace on üheksas.