Solskjaeri ja Unitedi ohvriks langes täna Londoni Arsenal, kes alistati FA karikasarja kohtumises 3:1.

Võõrsil mänginud Manchesteri klubi viisid avapoolaja lõpus kahe väravaga juhtima Arsenali eksmängija Alexis Sanchezi ja Inglismaa koondislase Jesse Lingardi väravad. Mõlemale tabamusele andis täpse viimase söödu Romelu Lukaku.

Enne vaheaega lõi Pierre Emerick Aubameyang ühe värava tagasi, kuid see oli ka kõik, mida Arsenal suutis. Hoopis United pani mängule punkti, kui vahetusest sekkunud Anthony Martial tegi 83. minutil lõppseisuks 3:1.

Teises tänases FA Cupi 5. ringi mängus võitis Bristol City esiliigaklubide lahingus Boltoni 2:1.

Ole Gunnar Solskjaerist ja Manchester Unitedi hetkeseisust rääkis põhjalikult ka viimane "Futboliit":