Uskumatu: laenul oleva Alexis Sancheze töötasu on Unitedi seekordse vastase kogu palgafondist suurem

 (7)
Alexis Sanchez kannab praegu Milano Interi särki, kuid põhiliselt laekub palk talle ikkagi Manchesterist.
Alexis Sanchez kannab praegu Milano Interi särki, kuid põhiliselt laekub palk talle ikkagi Manchesterist.Foto: Nigel French, EMPICS Sport/Scanpix

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel läheb Manchester United pühapäeva õhtul võõrsil vastamisi Sheffield Unitediga. Kui tabelis on Sheffieldi klubi kaheksas ja Manchesteri tiim kümnes, siis võistkondade rahalised võimalused erinevad tohutult.

Spotrac.com tõi välja, et Manchesteri tiim kulutab ühe mehe peale rohkem kui Sheffield kogu meeskonnale.

Nimeliselt toodi siinkohal välja Tšiili koondise ääreründaja Alexis Sanchez. Manchesteris totaalselt läbi kukkunud mängumees viibib praegu laenulepingu alusel Milano Interis.

Manchester United kulutab aastas mängijate palkadele 199 miljonit eurot ning see on Premier League'is kõige suurem näitaja. Sheffield lööb samal ajal lauale ainult 16 miljonit eurot ja see on Inglismaa kõrgliigas kõige madalam näitaja.

Seejuures tuleb mainida, et Sanchez teenib aastas 25 miljonit eurot. Antud summast maksab Inter praegu 5 miljonit eurot ehk United maksab koguni 20 miljonit eurot aastas mängijale, kes neid isegi ei esinda.

Futboliit (talgpall)