Tottenham juhtis juba 49. minutiks 3:0. 36. minutil lõi värava Heung-min Son, 43. minutil Lucas Moura ja 49. minutil Harry Kane. West Hami esimese tabamuse eest hoolitses 73. minutil Michail Antonio. 89. minutil saatis Declan Rice Tottenhami väravasse ka teise palli, aga VAR nägi, et tegemist oli suluseisuga. Kuuendal üleminutil suutis Angelo Ogbonna West Hami poolelt siiski skoori teha, aga viigi jahtimiseks enam aega ei jäänud.

Kane on nüüd Tottenhami eest löönud 175 väravat. Kõigi aegade edetabelis tõusis inglane kolmandaks, möödudes Martin Chiversist (174). Esimest kohta hoiab selles arvestuses Jimmy Greaves (266), teine on Bobby Smith (208).

Viimati tundis Tottenham Premier League'is võidurõõmu septembri lõpus, vahepeal saadi kaks kaotust ja tehti kolm viiki. Kehv seeria sai saatuslikuks peatreenerile Mauricio Pocchetinole, kelle vahetas välja Mourinho.

13 mänguga 17 punkti kogunud Tottenham tõusis tabelis vähemalt ajutiselt kuuendaks, West Ham jätkab 13 punktiga 16. kohal.