Ülivõimas Manchester City plaanib juba jaanuaris meeskonda tugevdada


Manchester City koosseis vajab Pep Guardiola sõnul täiustamist.
Manchester City koosseis vajab Pep Guardiola sõnul täiustamist.Foto: OLI SCARFF, AFP/Scanpix

Manchester City jalgpallimeeskond on sel hooajal suurepärases hoos. Meistrite liigas jõuti kindlalt play-off'i ning Premier League'is edestatakse liidrina teisel kohal olevat Manchester Unitedit 11 punktiga. Siiski avaldas tiimi peatreener Pep Guardiola, et nad kavatsevad jaanuaris meeskonda tugevdada.

Guardiola sõnul vajab tugevdamist kaitseliin, kuna seal on neil probleeme vigastustega. Traumadega on väljas John Stones, Vincent Kompany ja Benjamin Mendy, kirjutab Reuters.

“Kaitses on meil liiga vähe mängijaid, et hakkama saada kõikides võistlussarjades. Oleme tõsises hädas. Siiski ei saa ma veel midagi lubada. Vaatame, mis jaanuaris juhtub,“ sõnas Guardiola.

“Tõenäoliselt võime lisada veel ühe keskkaitsja, kuna Kompanyl on traumadega probleeme. John Stones on neli-viis nädalat mängust väljas. Lisaks on meil Mendy näol puudu tähtis mängija,“ lisas Guardiola.

Viimasel ajal on kaitseliini pidanud näiteks abistama poolkaitsja Ilkay Gündogan ning asjade sellist käiku sooviks Guardiola edaspidi vältida.

Futboliit (talgpall)