Tule alla sattunud Jürgen Klopp: olen Liverpoolis veel aastaid

 (2)
Jürgen Klopp.
Jürgen Klopp.Foto: Frank Augstein, AP

FC Liverpooli jalgpalliklubi peatreener Jürgen Klopp lubas, et ta juhendab meeskonda veel mitu head aastat. Klopp on sattunud viimasel ajal tule alla, kuna Liverpool ei ole suutnud näidata soovitud esitusi. Eelkõige on olnud probleeme kaitsemänguga.

“Olen saanud toetajatelt palju sõnumeid, et ma ei kuulaks erinevaid kommentaatoreid. Paljud arvavad, et minu aeg võib olla läbi, kuid sisemuses ei arva tegelikult keegi nii. Igatahes omanikud ja mina nii ei arva,“ sõnas Klopp pressikonverentsil.

“Klubi võib ju tuua uue peatreeneri nagu kaks aastat tagasi, kuid see ei lahenda koheselt probleeme. Tean, et ma olen kõige eest 100 protsenti vastutav. Inimesed arvavad, et ma olen pool oma ajust ära kaotanud. Kokkuvõttes arvan, et mina ei ole probleemiks,“ lisas Klopp, kes lubas klubi juhendada veel mitu head aastat.

Klopp avaldas laupäevase kohtumise eel, et Huddersfield Towni vastu jookseb väravavahtidest algkoosseisus jätkuvalt platsile Simon Mignolet. Teatavasti on ka Mignolet saanud eksimuste eest kõvasti kriitikat ja ta ongi viimastel aastatel statistiliselt kõige rohkem eksiv Premier League'i väravavaht. Klopp kavatseb aga belglase vastu endiselt usaldust üles näidata.

Futboliit (talgpall)