Tottenhami kaks esimest väravat lõi inglane Harry Kane 20. ja 56. minutil, kasvatades oma hooaja väravate arve 19-ni. 81. minutil lõi Belgia ründaja Romelu Lukaku ühe värava tagasi, kuid teisel lisaminutil tegi inglane Dele Alli seisuks 3:1. Minut hiljem jõudis veel sihile ka Enner Valencia, ent päästva viigivärava löömiseks Evertonil enam aega ei jätkunud.

Tottenham loovutas viimati koduväljakul punkte mullu 29. oktoobril, kui tiitlikaitsja Leicester Cityga mängiti 1:1 viiki.

Tottenhami ja liider Chelseat lahutab nüüd seitse punkti. Mängu vähem pidanud tabelijuht kohtub homme õhtul võõrsil West Ham Unitediga. Kolmandat kohta hoidev Manchester City, kes alistas täna Sunderlandi 2:0 ja kellel on samuti mäng varuks, jääb omakorda Tottenhamist maha punktiga.