Wembley staadionil peetud kohtumist läks juhtima Arsenal, kui 16. minutil saatis palli Hugo Lloris'i selja taha Aaron Ramsey. 1:0 seisul esimene poolaeg ka lõppes.

Tottenham viigistas seisu teise poolaja keskel. Hooaja 16. värava lõi Harry Kane, kes realiseeris penalti. Kuna rohkem väravaid kohtumises ei löödud, lõppes kohtumine 1:1 seisul. Kusjuures oli Arsenalil suurepärane võimalus kohtumine võita, kui 90. minutil teeniti penalti. Pierre-Emerick Aubameyang soorituse tõrjus Hugo Lloris.

29 vooruga 61 punkti kogunud Tottenham hoiab Premier League'is kolmandat kohta. Tänane viik oli Tottenhamile alles tänavuse hooaja esimene Inglismaa kõrgliigas. Viiendal kohal paiknev Arsenal jääb linnarivaalist maha nelja silmaga.

Kodustaadionil sai keerulise võidu Manchester United, kes läks vastamisi Southamptoniga. Esimene poolaeg lõppes külaliste 1:0 eduseisul.

Teist poolaega alustas teravamalt United. Kõigepealt viigistas Andreas Pereira seisu. Kuus minutit hiljem viis Romelu Lukaku võõrustajad juhtima. 75. minutil suutis James Ward-Prowse teha seisuks 2:2. Lõppsõna jäi siiski kodumeeskonnale, kui normaalaja eelviimasel minutil lõi Lukaku oma teise värava, tehes lõppskooriks 3:2. Unitedil oli võimalus lüüa ka neljas värav, ent Paul Pogba eksis penaltil.

Vähemalt ajutiselt kerkis tabeliliidriks Manchester City, kes alistas Riyad Mahrezi väravast 1:0 Bournemouthi. Kahe punkti kaugusel olev Liverpool kohtub homme linnarivaali Evertoniga.