Laurent Depoitre viis 50. minutil külastajad juhtima, kuid Marcos Alonso 62. minuti tabamus tõi tabloole viigi.

Tabeli tipus kindlustas oma positsiooni Tottenham, kes alistas koduväljakul 1:0 Newcastle Unitedi. Mängu ainsa värava lõi Harry Kane 50. minutil.

Endale juba meistritiitli kindlustanud Manchester City oli 3:1 üle Brighton & Hove Albionist.

Taaskord pidi võõrsil kaotuse vastu võtma Londoni Arsenal, kes jäi 1:3 alla Leicester Cityle.

Üks voor enne hooaja lõppu on Tottenhamil nüüd tulevaks hooajaks Meistrite liiga koht kindel. Liverpool on 72 silmaga neljas ja Chelsea 70-ga viies.

Liverpool kohtub viimases voorus koduväljakul Brighton & Hove Albioniga. Chelsea mängib võõrsil Newcastle Unitediga.