Chelsea läks kohtumist juhtima 12. minutil, kui täpne oli Willian. Poolaja lõpus tekkis Chelseal suurepärane võimalus eduseisu kasvatada, kui Tottenhami puurilukk Paulo Gazzaniga tegi kastis jõhkra vea Marcos Alonso vastu.

Argentiinlane pääses olukorrast siiski kollase kaardiga. 11 meetri karistuslööki läks realiseerima Willian, kes palli tugeva löögiga Gazzaniga selja taha saatis, tehes seisuks 2:0.

Teisel poolajal läks Tottenhami jaoks seis veelgi keerulisemaks, kui 62. minutil teenise punase kaardi Heung-min Son. Vaatamata tulisele mängule rohkem väravaid siiski kohtumises ei löödud ja Chelsea sai kirja magusa 2:0 võidu.

Londoni Chelsea jätkab esinelikus, olles kogunud 32 silma, Jose Mourinho hoolealused said juba hooaja kuuenda kaotuse. Tottenham paikneb 26 punktiga seitsmendal positsioonil.