Timo Werneri agent on kriitikast tema kliendi pihta häiritud

 (1)
Timo Werneri agent on kriitikast tema kliendi pihta häiritud
Endine koduklubi tänamas Timo Wernerit PICTURE POINT/Sven Sonntag

Hiljuti Chelsea´ga käed löönud RB Leipzigi mängija Timo Werner on Saksamaa klubi poolehoidjate kriitika osaliseks saanud.

Hetkel veel Saksamaa jalgpalli Bundesliga RB Leipzigi ridadesse kuuluv, kuid 1. juulist Inglismaale siirduva Werneri eest käidi välja veidi üle 50 miljoni euro. Kuna summa aktiveeris üleminekuklausli, ei pidanud 24-aastane ründaja eraldi Leipzigi läbirääkimistesse laskuma.

Inglismaale lahkumine tähendab aga seda, et Werner ei aita vana koduklubi Meistrite Liigas. Selline otsus on aga tulihingelisi Leipzigi fänne pahandanud.

“Mind tõsiselt häirib, et Timot näidatakse halva sportlasena, kes tiimikaaslasi alt veab, “ lausu Werneri agent Sport1-le.

Nädalavahetusel kinnitas Leipzigi tegevdirektor, et juhtkonnal puuduvad Wernerile etteheited. Ründaja agent tänas juhte ning selgitas, et sellist lahendust pooldasid kõik osapooled.

"Kuidas saaks Timo uues klubis kohaneda, kui ta peaks puhkuse järel Leipzigisse naasma? Seda pooldasid kõik osapooled, mitte ainult Timo, et ta peaks Chelsea mängijaks saama 1. juulist, mitte augusti keskel või lõpus."

Artikkel on refereeritud siit: https://soccernet.ee/artikkel/werneri-agent-hairiv-kuidas-timot-sopaga-pillutakse-see-oli-uhine-otsus

Futboliit (talgpall)