Leicesteri väravad lõid nigeerlane Wilfred Ndidi 6. ja Inglismaa koondislane James Maddison 41. minutil.

Chelsea peatreener Frank Lampard jättis taas Saksamaa ründetähe Timo Werneri algkoosseisust välja, kuid edu see samm ei toonud. Werner sekkus teise poolaja keskel vahetusest ja suunas 87. minutil karistuslöögi järel palli ka väravasse, kuid seda tabamust ei loetud, sest sakslasele fikseeriti napp suluseis.

Igati teenitult kolm võidupunkti võtnud Leicester tõusis Premier League`is 38 silmaga liidrikohale. Mängu vähem pidanud Manchester Unitedit edestatakse punktiga. Chelsea jätkab kaheksandal kohal, jäädes Leicesterist maha juba 9 punktiga.

Teises tänases mängus alistas West HamUnited 2:1 West Bromwichi ja kerkis seitsmendale kohale.