Steven Gerrard naaseb sõprusmänguks Liverpooli koosseisu

 (1)
Steven Gerrard naaseb sõprusmänguks Liverpooli koosseisu
Steven Gerrard Liverpooli ja Madridi Reali legendide mängul 25. märtsil. Eesootav kohtumine Austraalias pole aga lihtne sõumäng, vaid ametlik sõpruskohtumine.Foto: REUTERS/SCANPIX

Ragnar Klavani koduklubi Liverpooli legend Steven Gerrard teeb kaasa 24. mail Sydneys toimuva sõprusmängu, millega tähistatakse Liverpooli saabuvat 125. aastapäeva.

Liverpooli vastaseks tuleb üks seni kinnitamata Austraalia kõrgliiga meeskond. Lisaks Gerrardile teevad Liveprooli eest comeback'i Jamie Carragher, Daniel Agger ja Steve McManaman.

"Kui keegi oleks mulle paar aastat tagasi öelnud, et sa saad treenerida Steven Gerrardi, oleksin ma öelnud: "Fantastiline!" Te oleksite pidanud nägema Stevie silmi, kui ma talle ütlesin, või õigemini küsisin, mis ta sellest arvaks. Ma arvasin, et pean teda veenma, aga ta ütles: "Loomulikult, millal?"" rääkis Liverpooli peatreener Jürgen Klopp klubi kodulehele.

"Suur au on tõmmata uuesti selga Red'si särk ja mängida koos selle suurepärase meeskonna ja endiste tiimikaaslastega. Meie Austraalia fännid on meid alati soojalt vastu võtnud ning saab olema kindlasti imeline tunne 24. mail ANZ staadion taas punaseks värvida," ütles Gerrard.

Futboliit (talgpall)