Steven Gerrard meenutas valusat eksimust: Liverpooli tiitel ei suudaks ka minu valu ravida

 (4)
Steven Gerrard meenutas valusat eksimust: Liverpooli tiitel ei suudaks ka minu valu ravida
Steven Gerrard Liverpooli särgisFoto: Peter Byrne, PA Wire/PA Images

Endine Liverpooli kapten ja poolkaitsja Steven Gerrard avaldas, et hooajal 2013/2014 Premier League'is juhtunu pole tal tänaseni meelest läinud.

Mäletatavasti oli Liverpool 2014. aasta kevadel väga lähedal tiitli võitmisele. Veel kolm vooru enne lõppu juhiti Manchester City ees viie punktiga, kuid siis tuli kohtumine Chelseaga, mis läks neile valusalt maksma.

Steven Gerrard libises mängus Chelsea vastu ootamatult, mille tõttu sai palli oma valdusesse Demba Ba, kes realiseeris efektiivselt tekkinud olukorra. Chelsea võitis lõpuks kohtumise 2:0. Punkte kaotati ka eelviimases voorus, kui 3:0 eduseisus olles tehti 3:3 viik Crystal Palace'ga. Inglismaa tiitli võitis City lõpuks Liverpooli ees kahe punktiga.

Alates detsembri algusest liiga liider olnud Liverpool on nüüd taas langenud teiseks, jäädes Cityst maha ühe silmaga.

"Minu haav on taas lahti tulnud. Ma pole kindel, kas seda üldse saab kinni siduda, sest ma ei saa muuta juhtunut," meenutas Gerrard libisemist Chelsea vastu.

"Ma loodan väga nii mängijate kui ka mu enda ehk fänni pärast, et Liverpool lõpetab tänavuse hooaja võidukalt," jätkas Gerrard. "Minu haava ei parandaks siiski ka nende tiitel."

Futboliit (talgpall)