Suurepäraselt alustanud Norwich pääses 28. minutiks juba kahe väravaga juhtima, kui sihile jõudsid Kenny McLean ja Todd Cantwell. 45. minutil vähendas Sergio Agüero City kaotusnumbreid, kuid Pukki lõi viis minutit hiljem kodumeeskonna kolmanda värava. 29-aastase soomlase arvel on viie vooruga juba kuus väravat.

Kaks minutit enne normaalaja lõppu lõi Rodri Hernandez veel City teise värava, kuid päästvat viigiväravat enam ei sündinud ning tiitlikaitsjad pidid vastu võtma hooaja esimese kaotuse. City jätkab teisel kohal 10 punktiga, ent täna Newcastle`it 3:1 võitnud Liverpool edestab neid juba viie punktiga.

Manchester United sai täna koduväljakul raske 1:0 võidu Leicester City üle. Võiduvärava lõi Marcus Rashford, kes teenis 8. minutil penalti ja selle realiseeris.

Chelsea alistas 21-aastase Tammy Abrahami kübaratriki abil võõrsil Wolverhamptoni 5:2. Muljetavaldava võidu võttis ka Tottenham, kes sai koduplatsil jagu Crystal Palace`ist 4:0. Kaks väravat lõi lõunakorealane Son Heung-min.