Solskjaer tegi 25. detsembril treeningult puudunud ründajale ametliku noomituse


Solskjaer tegi 25. detsembril treeningult puudunud ründajale ametliku noomituse
Anthony MartialFoto: REUTERS/SCANPIX

Manchester Unitedi jalgpalliklubi peatreener Ole Gunnar Solskjaer demonsteerib juba uues ametis karmi kätt. Daily Maili teatel tegi ta ametliku noomituse 25. detsembril treeningult puudunud Anthony Martialile.

United sai pärast 22. detsembri 5:1 võitu Cardiff City üle minipuhkuse, kuid kogunes uuesti treeningule 25. detsembil kell kuus õhtul. Kuigi mängijatele anti tavapärasest pikem aeg pühad perede juures veeta, ei jõudnud Prantsuse ründaja siiski klubisse tagasi. Treeningu järel pidid Unitedi mehed ööbima ka Lowry hotellis, kuhu Martial samuti ei ilmunud.

26. detsembril peetud mängus Huddersfield Towni vastu Martiali koosseisus polnud. Solskjaer põhjendas prantslase eemalejäämist haigusega, öeldes: "Tal oli ilmselt jõulude ajal halb kokk. See on toidumürgitus või midagi. Ma ei tea, aga ta jäi jõuludel haigeks."

Martial oli lühikeseks puhkuseks sõitnud Prantsusmaale koos oma partneri Melanie Da Cruzi ja pisipojaga, kuid jäi tagasilennust maha.

See pole tal sugugi esimene kord pereasjade tõttu karistada saada. Juulikuus sai ta Jose Mourinholt trahvi, kuna lahkus klubi USA turneelt ilma loata, et olla oma poja Swani sünni juures.

Martial oli Unitedi treeningutel tagasi reedel ja laupäeval ning peaks tegema homme kaasa kohtumise Bournemouthi vastu.

Futboliit (talgpall)